Проводим тест на детекторе лжи. Полиграф в Праге

Послуги

Нам можна написати в телеграм групі +380663053778

Перевірка на поліграфі, детекторі брехні) — найшвидший, надійніший, і, практично, єдиний спосіб оперативної перевірки людини на предмет виявлення прихованої інформації, підтвердження чи спростування винності, а також у питаннях сім’ї та шлюбу.

Зокрема, зрада чоловіка, дружини, перевірка на зраду, виявлення невірності, обману партнерів, непрофесійної поведінки співробітників (перевірка співробітників та домашнього персоналу), крадіжки та шахрайства, детектор брехні в Одесі допоможе і при службових та приватних розслідуваннях.

Якщо ви опинилися у складній ситуації та зіткнулися з розбіжностями, брехнею, обманом, крадіжкою, шахрайством та зрадою та хочете отримати термінову допомогу, щоб не погіршити ситуацію, завівши її в глухий кут, не затягуйте зі зверненням за допомогою до фахівців поліграфологів в Одесі! Перевірка на якісному поліграфі в Одесі – точні результати за оптимальною ціною.

За допомогою поліграфа можна визначити, до 98%, бреше людина або говорить правду. Так що, якщо Ви шукали, як дізнатися всю правду про близьку людину, колегу або про майбутнього співробітника, ми знаємо, як Вам допомогти, поліграф в Одесі найкращий помічник, виявити брехню.

Ми пропонуємо послуги поліграфа в Одесі – якісного сучасного пристрою, який може надати Вам гарантію правдивості результату. Ми пропонуємо пройти перевірку на поліграфі «Детектор брехні» в Одесі. Така послуга доступна у нас за максимально доступною ціною, а за допомогою сучасного поліграфу процес перевірки не триватиме багато часу.

Очікувані винуватці надзвичайної ситуації у структурі – крадіжки, махінації тощо, запрошуємо їх пройти поліграф в Одесі.

Особи, які перебувають під слідством, за допомогою детектора брехні можна їм допомогти.
Подружжя або партнери, які бажають перевірити один одного на вірність і т.д.
Людей, які належать до однієї з цих категорій, а також осіб, яких Ви бажаєте протестувати в Одесі на поліграфі, з будь-якої іншої причини, Ви можете запросити перевірку на детекторі брехні в Одесі.

Наш детектор брехні доступний в Одесі для всіх – Ви можете запропонувати тестування на поліграфі будь-якій людині, яку Ви вважаєте за потрібне перевірити на чесність та правдивість. Ми пропонуємо пройти перевірку на поліграфі в Одесі швидко та за максимально оптимальною ціною. Також наші досвідчені фахівці завжди можуть гарантувати високу точність результатів та їхню правдивість. Вони ретельно відстежують усі реакції організму за допомогою якісної сучасної техніки, завдяки чому перевірка є результативною та допомагає роз’яснити всі питання, які цікавили Вас до цього.

Знайти відповіді на питання та визначити чесність та точність показань людини допоможе високоякісний поліграф та фахівці поліграфологи в Одесі

ДЕТЕКТОР ЛЖИ В – ОДЕСІ ТОЧНІСТЬ

Нашому досвіду довіряють компанії великого та малого бізнесу, наша точність достовірності від 75 до 98 %.

Нашому досвіду довіряють компанії великого та малого бізнесу, юристи, приватні особи. Наші «поліграфні» перевірки, розслідування, психофізіологічні експертизи допомогли клієнтам у вирішенні багатьох випадків, де влада не змогла вирішити.

Наша точність – від 75% до 98%!

Ми допомагаємо бізнесу та роботодавцям за допомогою використання
науково-психологічної співбесіди та тестування на детекторі брехні. Наша
Завдання оцінити правдивість співробітників у випадках передбачуваної підозри. Ми
можемо підтвердити
-шахрайство
-корупцію;
– злодійство;
– змова всередині колективу та з конкуруючими фірмами,
-Виток комерційної таємниці;
-Порушення дисципліни і т. д.

Перевірки на детекторі брехні допомагають виправдати невинних.

Контакты: Тислюк Віктор 

+380663053778

ПОЛИГРАФ В ОДЕССЕ!